Bežec, bežkyňa, počkaj! Neutekaj... :-)

Logo

Radi by sme Ti posielali email s novinkami

Email neposielame viac než dva krát mesačne a z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.

MÁM ZÁUJEM
mailinfo@runtv.eu
mail0904 087 605

Maťo Kovaľ spúšťa nový projekt „Hory v teniskách“


, , , , , ,

  Video   1874 0  

Rate this post

Tak sa zdá, že Maťo Kovaľ má okrem behania a aktivít okolo Vitalcity čas aj na ďalšie veci. Pripravuje nový projekt, na ktorý sa všetci mimoriadne tešíme.

Len pred niekoľkými dňami sa Maťo vrátil z Nízkotatranskej stíhačky, kde sa mu oficiálne pretek nepodarilo dokončiť. Neoficiálne ho však dobehol s novým parťákom, ktorý takisto prišiel o svoju dvojičku na trati.

Teraz sa však Maťo a tím z VitalCity púšťa do nového projektu. Dali mu meno Hory v teniskách. Pôjde o bežecký festival venovaný najmä trailovému a ultra-trailovému behaniu.

logo Hory v teniskach

Na festivale si budete môcť pozrieť film Johnyho Pristacha, ktorý ako spoiler nájdete aj v tomto článku. Je to lahôdka.

Ak ste čítali náš článok o frutariánovi Rišovi, tešte sa na dokument francúzskeho ultrabežca o jeho tréningoch. Stephan Brogniard prišiel natočit jeden diel svojej relácie 47 minutes v produkcii Montagne TV na Slovensko.

V programe budú ďalej zaradené prednášky o rôznorodosti slovenských diaľkových podujatí, ich cesty k súčasnosti a cieľoch slovenského ultratrailu do budúcnosti.

Milovníci horského behu sa tiež dozvedia viac o prvom ročníku pripravovanej Východniarskej stovky, o Horskom behu Smolník a ešte oveľa viac.

Hory v teniskách sú mojím novým dobrodružstvom. Sú projektom, prostredníctvom ktorého by som chcel všetkých bežcov a nebežcov naučiť niečo nové o horách a behu v prírode.“ Maťo Kovaľ

Už teraz je jasné, že program, ktorý Maťo spolu s celou komunitou pripravujú bude poriadne nadupaný. Až má človek okamžite vybehnúť 🙂

Ak chcete aj Vy zažiť premiéru tejto akcie, potom si v kalendári poznačte 31. júl.

Festival behu sa bude konať v GES Clube Košice, Nám. L. Novomeského 13, 040 01 Košice. Lístky si môžete zakúpiť tu. Stoja 7 eur v online predpredaji a 10 eur na mieste.

Pre ďalšie informácie odporúčame sledovať akciu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/473308956169892/

Oficiálnu stránku tejto krásnej akcie nájdete tu.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete vedieť čo sa deje v bežeckom svete?

Nechajte nám svoj email. Maximálne dvakrát mesačne Vám pošleme správu s novinkami a zaujímavosťami.
V budúcnosti sa môžete kedykoľvek odhlásiť.