Bežec, bežkyňa, počkaj! Neutekaj... :-)

Logo

Radi by sme Ti posielali email s novinkami

Email neposielame viac než dva krát mesačne a z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.

MÁM ZÁUJEM
mailinfo@runtv.eu
mail0904 087 605

Bežecké tipy na víkend


, , , ,

    348 0  

Rate this post

Prinášame pár bežeckých tipov na tento víkend. Organizátori pripravili pre bežcov slušnú nádielku v peknom prostredí a dúfajme, že aj za pekného aj keď už chladnejšieho počasia.

 

Handlovská kapustnica

V sobotu 9.12.2017 sa môžete tešiť na pretek so sympatickým názvom Handlovská kapustnica. Štartuje sa v Handlovej – Námestie Baníkov o 11:00. Trať je dlhá 8,5 km vedená po miestnych komunikáciách s prevýšením okruhu 4,2 km (bežia sa štyri okruhy). Prezentácia bežcov sa uskutoční od 9:30. Štartovné je sedem eur v ktorom máte originálnu účastnícku medailu a taktiež – už spomínanú – kapustnicu.

 

Zimný beh v Púchove

V sobotu 9.12.2017 sa uskutoční zimný beh v Púchove o 10:00. Prezentácia bude prebiehať od 8:30 v priestoroch  športovej  haly STC Aréna Púchov /vedľa futbalového štadióna/. Trať je dlhá 6 km a beží sa prevažne po asfalte. Štartovné je 5 eur.

 

 

Beh pre verejnosť

10.12.2017 sa pobeží Beh pre verejnosť. Miesto preteku je Šamorín, Čilistov, x-bionic sphere. Registrácia je od 11&.00 do 14:30 v priestoroch x-bionic sphere. Podujatie začína o 15:00. Pobeží sa okruh s prekážkami v dĺžke 1500 m – 4 identické okruhy. Preteká sa na okruhu pripravenom špeciálne pre ME v krose. Štartovné je 5 eur a zahŕňa krásnu medailu po dobehnutí do cieľa a mnoho ďalšieho.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete vedieť čo sa deje v bežeckom svete?

Nechajte nám svoj email. Maximálne dvakrát mesačne Vám pošleme správu s novinkami a zaujímavosťami.
V budúcnosti sa môžete kedykoľvek odhlásiť.