Bežec, bežkyňa, počkaj! Neutekaj... :-)

Logo

Radi by sme Ti posielali email s novinkami

Email neposielame viac než dva krát mesačne a z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.

MÁM ZÁUJEM
mailinfo@runtv.eu
mail0904 087 605

Bežecké tipy na víkend


, , ,

    317 0  

Rate this post

Prinášame pár bežeckých tipov na tento víkend. Organizátori pripravili pre bežcov slušnú nádielku v peknom prostredí a dúfajme, že aj za pekného aj keď už chladnejšieho počasia.

 

 

 

MEDZINÁRODNÝ CESTNÝ BEH HODONÍN – HOLÍČ – SKALICA

V sobotu 16.12.2017 sa uskutoční už 27. ročník tohto behu. Štartuje sa o 13:00  pred budovou MěU Hodonín. Pobeží sa trať dlhá 12,5 km. Na mieste pri prezentácií je štartovné 15 eur. Prezentácia bude prebiehať od 9:00 hod – 12:00 na ZŠ Očovská ul. Hodonín. Vyhodnotenie pretekov bude prebiehať od 15.30  v Kultúrnom dome v Skalici,  jeho súčasťou bude aj kultúrny program. (cca. do 17:30).

 

Rozlúčka so starým rokom v Rendezi

V sobotu o 11.00 sa uskutoční už 22. ročník tohto behu. Miesto konania je Bratislava – Rača – Rendez (Východná stanica). Väčšia časť trasy je asfaltová plocha. Bežia sa štyri okruhy v rôznych kategóriach. Beh je vhodný aj pre začiatočníkov, ktorí pobežia 1,5 km. Ostatní bežci pobežia 5,3 km. Prezentácia bežcov bude prebiehať od 9.30 v priestoroch kultúrneho strediska Impulz. Štartovné sú dve eurá. V cieli na vás počká občerstvenie a dobrý pocit z odbehnutých kilometrov :). 

 

 

Na Luciu s Luciou

Tento predvianočný beh sa uskutoční v nedeľu 17.12.2017 o 11.00 v Martine. Štartovné je 8 eur a trať dlhá 9 km. Beži sa po asfaltových a nespevnených lesných cestách v martinskom lesoparku. Od 9:15 prebieha prezentácia pretekárov v Martin – Stráne (parkovisko po pravej strane nad konečnou zastávkou autobusu).

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete vedieť čo sa deje v bežeckom svete?

Nechajte nám svoj email. Maximálne dvakrát mesačne Vám pošleme správu s novinkami a zaujímavosťami.
V budúcnosti sa môžete kedykoľvek odhlásiť.