Bežec, bežkyňa, počkaj! Neutekaj... :-)

Logo

Radi by sme Ti posielali email s novinkami

Email neposielame viac než dva krát mesačne a z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.

MÁM ZÁUJEM
mailinfo@runtv.eu
mail0904 087 605

Bežecké tipy na víkend


, , ,

    297 0  

Rate this post

Prinášame pár bežeckých tipov na tento víkend. Organizátori pripravili pre bežcov slušnú nádielku v peknom prostredí a dúfajme, že aj za pekného aj keď už chladnejšieho počasia.

 

 

Silvestrovský beh na Tartane – Memoriál Pavla Rajca

V sobotu 30.12.2017 sa uskutoční druhé kolo Dubnickej zimnej bežeckej ligy. Štartuje sa z mestského štadiónu Dubnica nad Váhom o 11:00. Registrácia a prezentácia pretekárov sa uskutoční od deviatej hodiny. Dĺžka trate je 5 km, takže pretek je vhodný aj pre začiatočníkov. Štartovné sú tri eurá a v cene máte čaj a malé občerstvenie.

 

Silvestrovský beh – Humenné

V sobotu sa uskutoční 37. ročník tohto behu. Štartuje sa z Parku mieru – Lesopark Hubková o 13:30 žiaci a o 14:30 dospelí. Prezentácia sa bude konať na ZŠ Kudlovská od 12:30 v priestoroch školy sa budú nachádzať aj šatne. Pobeží sa trať dlhá 5 km v niekoľkých kategóriach. Beh je určený najmä mladým bežcom no vítaní sú všetci. Štartovné je 5 eur.

 

 

Silvestrovký beh cez bratislavské mosty

V Bratislave sa pobeží 31.12.2017 o 10:00 z ekonomickej univerzity, Dolnozemská cesta 1, Bratislava – Petržalka. Na miesto štartu a taktiež aj registrácie (od 8:30) sa dostanete MHD spojmi číslo 68,87 a 98. Beží sa cez: Prístavný most – Starý most (dvakrát) a most Lafranconi, ktorý je zároveň cieľom. Cena štartovného je 10 eur.

 

Silvestrovský beh – Prešov

Silvestrovský beh v Prešove sa bude konať v nedeľu. Prezentácia bežcov bude prebiehať od 8:00 v ZŠ na Šmeralovej ul. v Prešove (Sídlisko III). Štartuje sa v niekoľkých kategóriach žiaci o 9:00 a hlavná kategória o 10:00. Platí sa 5 eur a v cene je zahrnuté občerstvenie a suvenír. Trať je dlhá 7 km beží sa po asfaltovom chodníku po nábreží TorysyPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete vedieť čo sa deje v bežeckom svete?

Nechajte nám svoj email. Maximálne dvakrát mesačne Vám pošleme správu s novinkami a zaujímavosťami.
V budúcnosti sa môžete kedykoľvek odhlásiť.