Bežec, bežkyňa, počkaj! Neutekaj... :-)

Logo

Radi by sme Ti posielali email s novinkami

Email neposielame viac než dva krát mesačne a z odberu sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.

MÁM ZÁUJEM
mailinfo@runtv.eu
mail0904 087 605

„Chalan“, ktorý obehol trikrát Českú republiku


, , , , , ,

  Video   290 0  

Rate this post

Miloš Škorpil, ultramaratónec, programátor behu a taktiež zakladateľ bežeckej školy. Bežec na dlhé aj krátke trate. „Chalan“, ktorý obehol trikrát Českú republiku a medzito stihol napísať niekoľko kníh.

 

Narodený v roku 1954, nazývaný aj ako „učiteľ bežeckého národa“. Je dvojnásobným majstrom Česka v behu na 24 hodín. Medzi jeho ďalšie úspechy patrí napríklad beh z Prahy do Viedne za tri dni, v roku 2008 behal z Drážďan do Prahy. Miloš Škorpil je taktiež výživový poradca a preto vedie kurz výživy a moderných foriem tréningu. Spolupracujeme s rôznymi firmami v rámci zdravého životného štýlu.

 

Jak uběhnout maraton za sto dní

Kniha prináša praktické rady ako sa za tri mesiace dostať z nuly na 42 kilometrov. Túto knihu napísal spolu s Čermákom. Spolu mali možnosť sledovať ako sa bežci radia ich tipmi a odporučeniami, ktoré ostávajú aj naďalej aktuálne.

 

Škorpilova škola behu

Kniha, v ktorej sa s nami Škorpil delí o svoju najväčšiu vášeň a svoj „lifestyle“ – beh. Rady v tejto knihe sú zamerané či už pre začiatočníkov alebo pokročilejších bežcov.

Šťastný života běh

V tejto knihe opisuje čo zažíva bežec na trase ultramaratónu alebo pri niekoľkodňových pretekoch. Taktiež tu nájdeme Milošove začiatky s ultramaratónom, kedy len prichádzal nato, že to je práve beh, čo ho robí šťastným. Dozviete sa viac o akciách ktorých sa Miloš zúčastnil a ako ich prežíval.

 

                             

 

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete vedieť čo sa deje v bežeckom svete?

Nechajte nám svoj email. Maximálne dvakrát mesačne Vám pošleme správu s novinkami a zaujímavosťami.
V budúcnosti sa môžete kedykoľvek odhlásiť.